NVIDIA sponsorem PolSl Racing!

with Brak komentarzy

Sponsor

 

Z nieukrywaną dumą i radością pragniemy poinformować, że firma NVIDIA, jeden z największych światowych producentów procesorów graficznych i innych układów scalonych, została sponsorem naszego zespołu.

NVIDIA zasłynęła w 1999 roku, kiedy to stworzyła pierwszy w historii układ GPU, który całkowicie odmienił oblicze grafiki komputerowej. Obecnie jej produkty należą do najlepiej rozpoznawalnych i najczęściej wykorzystywanych na świecie. Powszechnie stosuje się je przy produkcji filmów i gier, projektowaniu produktów, diagnostyce medycznej, badaniach naukowych oraz w wielu innych dziedzinach.

Firma NVIDIA zatrudnia wybitnych specjalistów z branży, którzy nieustannie pracują nad tworzeniem nowych produktów i udoskonalaniem obecnych. Dzięki temu wytwarzany sprzęt cechuje wysoka niezawodność i innowacyjność, a firma zyskała miano lidera w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki.

Każdego dnia z  produktów firmy NVIDIA korzystają miliony użytkowników na świecie, a od teraz również i my możemy pracować z wykorzystaniem ich technologii. Dzięki współpracy z firmą NVIDIA nasz zespół otrzyma m.in. profesjonalną kartę graficzną Quadro K5000 oraz akcelerator graficzny Tesla K40, wspomagający obliczenia inżynierskie. Sprzęt ten umożliwi kilkukrotny wzrost wydajności i skrócenie czasu przeprowadzanych przez nas analiz.

Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z tak znamienitą firmą. Gorąco dziękujemy za wsparcie i liczymy na długą, owocną współpracę.

Follow Aleksander Bilewski:

Latest posts from