Spotkanie z przedstawicielami Arrinera Automotive S.A.

with Brak komentarzy

Kilka dni temu mieliśmy niepowtarzalna okazję, by udać się do siedziby Arrinera Automotive S.A. Najnowszym dziełem inżynierów i projektantów tej firmy jest Hussarya – pierwszy w historii polski supersamochód. Projekt ten spowodował duże zamieszanie na targach motoryzacyjnych w Poznaniu. Jako grupa ludzi, która również pragnie rozwijać i budować narodową kulturę automobilizmu, nie satysfakcjonowały nas doniesienia medialne, musieliśmy zobaczyć to na własne oczy.

W siedzibie firmy w pod warszawskiej Kobyłce spotkaliśmy się z głównym projektantem nadwozia, Pavlo Burkatskym, oraz prezesem firmy, Łukaszem Tomkiewiczem, którzy zaprezentowali nam tajniki ich projektu oraz opowiedzieli o powstaniu marki Arrinera. Zwiedzając firmę mogliśmy zobaczyć pracę konstruktorów w dziale projektowym oraz cały dział marketingu. Korzystając z okazji nie omieszkaliśmy zaprosić Pana Prezesa oraz głównego projektanta na wykład, który miałby miejsce w Gliwicach. Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Wyjazd do siedziby Arinerry był dla nas niezwykle emocjonującym i inspirującym doświadczeniem. Szereg innowacyjnych rozwiązań, które znajdą zastosowanie w Husaryy, wprowadza w zdumienie, a wspólne przemyślenia oraz wymienione spostrzeżenia dotyczące aspektów technicznych, marketingowych czy też czysto estetycznych, napawają nas bardzo dużym optymizmem.

Panom Pavlo Burkatskyemu i Łukaszowi Tomkiewiczowi pragniemy serdecznie podziękować za poświęcony nam czas oraz z niecierpliwością czekamy na nasze kolejne spotkanie, tym razem w Gliwicach.

Follow Aleksander Bilewski:

Latest posts from