Spotkanie z Kamilem Łabanowiczem Exterior Designerem Audi

with Brak komentarzy

Wczorajszy wykład Kamila Łabanowicza zgromadził niezwykle liczną widownię, wśród której znajdowali się nie tylko studenci Politechniki Śląskiej, ale również pasjonaci motoryzacji z całej Polski, a także przedstawiciele władz Uczelni oraz przemysłu.

Pan Kamil okazał się znakomitym mówcą, który swoim wykładem zainteresował wszystkich zgromadzonych. W niezwykle interesujący sposób przedstawił cały proces powstawiania stylistyki nowego samochodu – od pierwszego szkicu, poprzez tworzenie modeli, aż po dzień jego światowej premiery. Opowiedział wiele anegdot i ciekawostek, o których nie sposób przeczytać w Internecie czy prasie.

Dla nas spotkanie to było szczególnie ważne, gdyż mieliśmy okazję przedstawić pierwszą koncepcję projektu poszycia na rok 2015! Była to wspaniała szansa do zasięgnięcia opinii specjalisty. Exterior Designer Audi podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami oraz udzielił wielu cennych rad i wskazówek!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy panu Kamilowi za przybycie, prelekcję oraz możliwość rozmowy.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom wykładu. Mamy nadzieję, że podobało Wam się równie bardzo jak nam i nie zabraknie Was na następnym naszym spotkaniu;)

Follow Aleksander Bilewski:

Latest posts from