GAZETKA RACINGOWA

FS POLAND

Zębatki

Zdobyliśmy TRZECIE miejsce!

Zajęliśmy 3. miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii EV podczas zawodów Formuła Student Poland! 🥳

Dodatkowo zdobyliśmy: 🥉 Business Plan Presentation 🥉 Cost and Manufacturing 🥉 Engineering Design

Niezmiernie cieszymy się z tego sukcesu, jak i z Waszego wsparcia w tym sezonie. Emocje powoli schodzą, wracamy do domu. Gratulujemy również innym zespołom ich sukcesów. 👏

Podsumowując zawody Formula Student Poland 2023 roku, była to niezwykle ekscytująca i pełna wyzwań edycja. Nasz zespół pracował z determinacją i pasją, co zaowocowało zdobyciem trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej w kategorii EV. To ogromne osiągnięcie, które jest rezultatem wspólnego wysiłku całego zespołu.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, sponsorom i fanom za nieustanne wsparcie. Wasza energia napędzała nas do przodu na każdym etapie tego fascynującego wyścigu. Patrząc w przód, z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wyzwań i sukcesów, które niesie przyszłość.

Projekt „Udział zespołu Studenckiego Koła Naukowego Politechniki Śląskiej PolSl Racing w międzynarodowych zawodach klasy Formuła Student” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2022-2024.

Śledzcie nas na bieżąco, śledząc nasze aktualności na naszych profilach społecznościowych. Razem z Wami będziemy kontynuować naszą pasję do motorsportu i dążyć do jeszcze większych osiągnięć. Do zobaczenia na trasie!