ZĘBATKI 2023

ZĘBATKI 2023

Zębatki

Udało nam się!

Nasza działania zostały docenione w plebiscycie “Zębatki” ⚙️. Zwyciężaliśmy w kategorii “Najlepsze Prostudenckie SKN”.

Zwyciężyliśmy w plebiscycie “Zębatki” w kategorii “Najlepsze Prostudenckie SKN”, co jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem i potwierdzeniem wysokiej jakości naszej pracy. Nasze koło, obecnie zrzeszające 120 osób z różnych wydziałów, jest miejscem, w którym pasjonaci spotykają się, aby razem rozwijać umiejętności, dzielić się wiedzą i wspólnie realizować fascynujące projekty.

Ta nagroda jest wynikiem naszego wspólnego wysiłku, zaangażowania każdego członka naszego zespołu oraz wsparcia, które otrzymaliśmy od społeczności studenckiej Politechniki Śląskiej. Aktualnie cieszymy się nie tylko z wyróżnienia, ale także z interdyscyplinarności naszego koła, co umożliwia nam efektywną współpracę pomiędzy członkami z różnych dziedzin nauki.

Dziękujemy serdecznie za Wasze nieocenione wsparcie, głosy oddane na naszą działalność oraz za to, że jesteście częścią naszego sukcesu. To dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju i jeszcze większych osiągnięć. Bez Was, nasze osiągnięcie nie byłoby możliwe!

Razem tworzymy wyjątkową społeczność, która nie tylko promuje akademicką pasję, ale także inspiruje do dążenia do doskonałości. Dziękujemy raz jeszcze i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, gotowi do kolejnych wyzwań i osiągnięć!

logo-gazetka polibuda-logo-gazetka