ANSYS sponsorem PolSl Racing!

with Brak komentarzy

Partner

 

Serdecznie dziękujemy kolejnej firmie, która zdecydowała się wesprzeć nas w realizacji naszego projektu.

Firma ANSYS Inc. zajmuje się opracowywaniem, rozwojem oraz dystrybucją oprogramowania służącego do przeprowadzania symulacji inżynierskich. Korzystają z niego projektanci i inżynierowie z różnych gałęzi przemysłu, którzy za pomocą szybkich, dokładnych analiz są w stanie rozwiązać najbardziej złożone problemy projektowe. Zastosowanie symulacji komputerowej umożliwia sprawdzenie produktów jeszcze na etapie projektowym, w którym  koszt wprowadzenia ewentualnych zmian jest minimalny.

Dzięki tej współpracy nasz zespół otrzymał licencje do oprogramowania ANSYS. Pracując w tym środowisku będziemy w stanie przeprowadzać szybkie i wiarygodne analizy konstrukcji. W ten sposób zaoszczędzimy wiele cennego czasu oraz sprawdzimy poprawność naszych projektów.

W obsłudze tego zaawansowanego programu pomoże nam nasz inny sponsor, firma MESco, która jest również dystrybutorem oprogramowania ANSYS w Polsce. Nasz zespół może liczyć na wsparcie merytoryczne specjalistów z MESco oraz ma możliwość uczestnictwa w prowadzonych przez firmę kursach i szkoleniach.

Follow Aleksander Bilewski:

Latest posts from